Střešní nosiče BöHM Praha Holešovice

Řešení pro každý automobil

Jsme specialisty v prodeji a výrobě střešních nosičů. Nabízíme rozmanité příslušenství pro každý automobil, od střešních boxů a nosičů přes nosiče kol a lyží až po příslušenství, jako jsou taxi transparenty, sněhové řetězy a další. Mimo jiné provozujeme také dvě kamenné prodejny a půjčovnu.

tel:
+420 220 877 856
fax:
+420 220 877 856
e-mail:
praha7@stresninosice.cz
web:
www.stresninosice.cz
facebook:
Stresni-nosice-BoHM
googleplus:
Stresni-nosice-BoHM
  • Veletržní 209/9
  • Praha 7 - Holešovice
  • 170 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Střešní nosiče

Naše nabídka se skládá z mnoha druhů střešních nosičů navržených odborníky v oblasti designu, bezpečnosti, funkčnosti a praktičnosti. Můžete si vybrat z klasických střešních nosičů, magnetických nosičů či podélných nosičů. Magnetické nosiče jsou určeny především pro přepravu lyží a snowboardů na automobilech s kovovou střechou, nevyžadují naprosto žádné zásahy do karoserie vozu a dají se snadno odmontovat. Hagusy je nutné k vozidlu instalovat napevno a nelze je pak snadno sundat. Vybrat si u nás můžete z kvalitních střešních nosičů BöHM, Thule, Hakr, Neumann a dalších. Nabízíme řešení pro každý automobil!

Střešní boxy

Také se zaměřujeme na kvalitní a ověřené střešní boxy, někdy též nazývané autoboxy. Střešní box slouží k zvýšení nákladového prostoru Vašeho vozu velice elegantním a bezpečným způsobem. Autoboxy nejčastěji využíváte pro přepravu lyží, snowboardů, zavazadel a kočárků. Autoboxy je možné použít na všechny typy automobilů, které jsou vybaveny patřičným střešním nosičem. Můžete si vybrat z různých velikostí, barev, uspořádání vnitřního prostoru, barvy atd. Střešní boxy jsou také vybaveny oboustranným otevíráním a některé mají instalovaný bezpečnostní centrální zámek. Nejoblíbenější jsou kvalitní boxy Thule, autoboxy Neumann, střešní boxy Hakr.

Nosiče kol

Také Vám rádi poradíme s výběrem nosičů kol, které jsou vhodné během letní dovolené. Před zakoupením nosiče kola je důležité brát v potaz typu vozidla, požadavky na přístup ke kolům, počet převážených kol a stávající vybavení Vašeho automobilu - hagusy, nebo tažné zařízení vyžadují pro montáž některé druhy nosičů kol. K těm nejžádanějším nosičům kol paří především nosiče značky Thule a to konkrétně Thule ProRide, Thule EuroClassic, Thule FreeRide, dále pak nosiče Hakr Speed.

Nosiče lyží

Dále pro fanoušky sjezdových lyží, běžek či snowboardu nabízíme moderní způsoby přepravy - nosiče lyží a snowboardů. Vyvarujete se tak bezpečnostního rizika, které je během přepravy vybavení uvnitř vozidla v případě nehody velmi vysoké. Nosiče lyží v naší nabídce jsou schopny pojmout i několik párů současně a většinou lze kombinovat přepravu lyží, snowboardů i běžek. Montáž nosiče může být různá: klasické nosiče lyží,  magnetické nosiče lyží a nosiče lyží na tažné zařízení.

Sněhové řetězy

K naší rozsáhlé nabídce patří i široký výběr sněhových řetězů od výrobců Thule, Brillant a AutoSock.  Rychloupínací sněhové řetězy je důležité vybírat podle kategorie a váhy konkrétního vozu, a také podle podmínek, ve kterých se bude Váš vůz pohybovat. Nabízíme jak levnější sněhové řetězy pro osobní automobily pro běžné využití, tak také vyztužené robustní řetězy pro vozy SUV, které je možné použít i na nezpevněných cestách. Za zmínku jistě stojí také naše nabídka textilních sněhových řetězů a řetězy pro traktory, nákladní automobily a dodávky.

Popruhy

Naše firma je známá tím, že nabízí pouze to nejkvalitnější vybavení. Proto jsme při výběru popruhů a pružných upínačů zkoumali především kvalitu a rozumnou cenu. Našimi gumolany bezpečně zajistíte náklad proti pohybu na střeše.

Transparenty taxi a autoškola

Majitelé autoškol či taxikáři jistě ocení naší nabídku transparentů a svítidel s označením Taxi, či Autoškola. Tyto svítilny jsou vybaveny velkým množstvím různých druhů upevnění, proto si jistě každý vybere optimální řešení pro konkrétní vůz.

Pokud tedy hledáte tyto nebo podobné autodoplňky včetně příslušenství, tak navštivte jednu z našich prodejen nebo nakupujte online na našem e-shopu.

Otevírací doba

  • Po 9:0018:00
  • Út 9:0018:00
  • St 9:0018:00
  • Čt 9:0018:00
  • 9:0018:00
  • Máme právě otevřeno

Střešní nosiče a boxy

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.